ŠKOLNÍ VÝLET BŘEZOVÁ 2016

Náš druhý stupeň se zúčastnil školního výletu v námi již známém a oblíbeném adrenalinovém centru STAN v Březové. Tentokrát jsme měli objednaný program ADVENTURE, kterým si prošly všechny vytvořené skupiny. Mohli jsme se vyřádit na horolezecké stěně, raftech, obřích trampolínách, zajezdit si na koni, vystřelit z luku, vyšplhat na novou lanovou dráhu a projít přichystanými nástrahami, využít skákacího hradu nebo jen tak odpočívat v “lanáčku” a občas si zahrát fotbal. Nesmím zapomenout ani na oblíbený airsoft a paintball. Kdyby bylo větší teplo, byli bychom naskákali i do nového bazénu.

Program byl opravdu velmi nabitý aktivitami od samého rána až do večera. Kromě outdoorových specialit jsme si prošli i různými hrami, naši instruktoři a učitelé zajišťovali program po celý den, a nejen přes den, dokonce jsme si prošli přepadovkou, po diskotéce s ohńovou show jsme byli vtaženi do noční hry.

Příští rok nás čeká výzva: Pandora!

Už se těšíme.