Husovská noc byla!

Tak jako každý rok naši učitelé pořádali pro žáky osmých a devátých ročníků oblíbenou akci: Husovská noc. Celé kouzlo akce spočívá v tom, že žáci stráví celý den a noc v naší škole. Abyste se nemýlili, nejde o žádné učení (mučení) žáků. Každý rok mají speciální odpolední program. Žáci mají na výběr z několika dílen ve dvou kolech. Tento rok si učitelé připravili například malování barvami na plátěné tašky, zdobení ubrouskovou technikou, meditační cvičení, sestrojování robotů, dobrodružnou hru v angličtině, přípravu pokrmů studené kuchyně nebo fotbalové utkání mezi třídami. Po těchto dílnách nastal večerní program v podobě zhlédnutí vybraného filmu. Tento den dal našim žákům zabrat, což bylo vidět i následující ráno. I když byli žáci velmi unavení, absolvovali dopolední vyučování a pak rychle domů. Akce se opět podařila a žáci mají na co vzpomínat.