Výměnný pobyt POZNAŇ – BRNO 2017

Milí rodiče, milí žáci,

tak jako každý rok pořádá naše škola výjezd do polské Poznaně do naší spřátelené partnerské školy Lejery, která je zaměřena na umění a dramatickou výchovu. Jedná se o týdenní výměnný pobyt (pondělí-pátek).

Letos náš výjezd připadá na měsíc květen.

Dětem zajišťuje program škola a poté rodiny, ve kterých jsou děti ubytovány. Aktivity jsou zaměřeny hlavně na rozvoj kreativity dětí, komunikaci a jazyk, ale i na poznávání společné historie a dominant Poznaně. Tento výjezd je zcela zdarma, děti potřebují pouze drobné kapesné s sebou. Ubytování a jídlo je zajištěno jak školou, tak i hostitelskými rodinami.

V nejbližších dnech obdrží děti přihlášku s potřebnými informacemi. Upozorňuji, že děti musí mít platný pas, případně občanský průkaz.

Pokud budete mít zájem o tento výjezd, respektive Vaše děti, neváhejte se obrátit na Evu Břečkovou.

Těšíme se na spolupráci.