Nepovinné předměty a kroužky 2016/2017 – Rašínova

Přehled nepovinných předmětů

školní rok 2016/2017

PŘEDMĚT

VYUČUJÍCÍ

DOBA KONÁNÍ

KDE

ROČNÍK

CENA

ZAHÁJENÍ

Sborový zpěv

Mgr. Kateřina Šrámková, Ph. D.

středa 14:00 – 15:00 hod.

Rašínova 3

2. – 4.

ZDARMA

20. 9. 2016

Náboženství

Dipl.-Theol. Rašovský

čtvrtek 13:00 – 13:45 hod.

Rašínova 3

1. – 4.

ZDARMA

21. 9. 2016

Přehled zájmových kroužků

školní rok 2016/2017

PŘEDMĚT

VYUČUJÍCÍ

DOBA KONÁNÍ

KDE

ROČ.

CENA

ZAHÁJENÍ

Playtime in English

Mgr. Romana Plchútová

pondělí 12:15 – 13:00 hod.

Rašínova 3

2. B.

400,-

19. 9. 2016

Playtime in English

Mgr. Romana Plchútová

pondělí 13:00 – 13:45 hod.

Rašínova 3

1. B

400,-

19. 9. 2016

Playtime in English

Mgr. Romana Plchútová

pondělí 14:00 – 15:00 hod.

Rašínova 3

2.

A

400,-

19. 9. 2016

Playtime in English

Mgr. Romana Plchútová

úterý 12:15 – 13:00 hod.

Rašínova 3

1. C

400,-

20. 9. 2016

Playtime in English

Mgr. Romana Plchútová

úterý 13:00 – 13:45 hod.

Rašínova 3

4.

A

400,-

20. 9. 2016

Playtime in English

Mgr. Romana Plchútová

úterý 14:00 – 15:00 hod.

Rašínova 3

3. AB

400,-

20. 9. 2016

Playtime in English

Bc. Beáta Adamcová

úterý 13:00 – 13:45 hod.

Rašínova 3

4.BC

400,-

20. 9. 2016

Playtime in English

Bc. Beáta Adamcová

úterý 14:00 – 15:00 hod.

Rašínova 3

3. BC

400,-

20. 9. 2016

Playtime in English

Bc. Beáta Adamcová

čtvrtek 12:15 – 13:00 hod.

Rašínova 3

1.

A

400,-

22. 9. 2016

Playtime in English

Bc. Beáta Adamcová

čtvrtek 13:00 – 13:45 hod.

Rašínova 3

1. ABC

400,-

22. 9. 2016

Házená

Mgr. Malečková Alena

pondělí 13:15 – 14.00 hod.

Rašínova 3

4. – 5.

300,-

19. 9. 2016

Házená

Mgr. Iva Škrabalová

pondělí 14:00 – 15.00 hod.

Rašínova 3

4. A

300,-

19. 9. 2016

Házená – základy

Mgr. Veronika Šolcová

pondělí 14:00 – 15.00 hod.

Rašínova 3

2. – 3.

300,-

22. 9. 2016

Přehled zájmových kroužků v budově školy, které vedou jiné organizace

školní rok 2016 / 2017

PŘEDMĚT

VYUČUJÍCÍ

DOBA KONÁNÍ

KDE

ROČ.

CENA

ZAHÁJENÍ

Florbal

Mgr. Robert Šimík

úterý 12:35 – 13:35 hod.

Rašínova 3

2.

500,-

20. 9. 2016

Florbal

Mgr. Robert Šimík

středa 12:35 – 13:35 hod.

Rašínova 3

3.

500,-

21. 9. 2016

Florbal

Mgr. Robert Šimík

čtvrtek12:35 –13:35 hod.

Rašínova 3

4.

500,-

22. 9. 2016

Florbal

Mgr. Robert Šimík

pátek 12:30 – 13:30 hod.

Rašínova 3

1.

500,-

23. 9. 2016

Florbal

Mgr. Robert Šimík

středa 13:35 – 14:35 hod.

Rašínova 3

5.

500,-

22. 9. 2016

Lat.- americké tance

Klára Konečná

pondělí 12:45-13:30 hod.

Rašínova3

3. – 4.

400,-

19. 9. 2016

Lat.- americké tance

Klára Konečná

pondělí 13:30-14:15 hod.

Rašínova3

5

400,-

19. 9. 2016

Basketbalová přípravka

SK Žabovřesky

úterý 14:00 – 15:00 hod.

Husova 17*

1. – 4.

zdarma

27. 9. 2016

Basketbalová přípravka

SK Žabovřesky

pátek 14:00 – 15:00 hod

Husova 17*

1. – 4.

zdarma

29. 9. 2016

Věda nás baví

Centrum nadání

pátek 14:00 – 15:0 0 hod.

Rašínova 3

1. – 5.

1350,-

od října

dle zájmu

*Děti, které budou navštěvovat kroužek, si trenér převezme ve vestibulu budovy Rašínova v 13:50 hod. a po tréninku si děti mohou vyzvednout rodiče na Husové v 15:00 hod. nebo na Rašínové v ŠD, kam budou děti opět přivedeny.

Pozn. Nabídku kroužků DDM Helceletova (šachy, koumálek, šperkohraní, deskové hry, aerobik,…) dostanou rodiče 2. – 4. tříd na třídní schůzce dne 13. 9. 2016 a žákům 1. tříd bude nabídka rozdána ve třídách.

PENÍZE ZA PLACENÉ KROUŽKY ODEVZDÁ VAŠE DÍTĚ V PRVNÍ HODINĚ VYUČUJÍCÍMU KROUŽKU. DĚKUJEME.