Nabídka kroužků AJ

LilyPond – anglické studio pro děti otevírá v září na ZŠ Husova svoje celoroční kurzy angličtiny:

Pondělí 16.00 – 16.45

Jolly Phonics: první čtení a psaní v angličtině pro děti 5 – 6 let. Rychlá a efektivní metoda, která baví děti po celém světě. Používá příběhy, písničky a loutky, které děti motivují zapojit se do pohybových aktivit. Využívá senzomotorické učení.

Pondělí 17.00 – 17.45

Let’s Talk: konverzační kurz pro děti 10 – 12 let. Výuka pomocí příběhů, písní a mezipředmětových vztahů zaměřená na konverzaci. Vhodná pro děti s již předchozí zkušeností s AJ.

Úterý 16.00 – 16.45

Mamas&Papas: anglická skupinka pro děti 3 – 4 roky a jejich doprovod. V doprovodu rodičů dělají děti svoje první krůčky v angličtině.

Úterý 17.00 – 17.45

Let’s Play: zážitková angličtina pro děti 4 – 5 let. Děti se stávají součástí příběhů a jsou tak přirozeně motivovány k mluvení v cizím jazyce.

Středa 15.00 – 15.45

Jolly Phonics: první čtení a psaní v angličtině pro děti 7 – 8 let. Rychlá a efektivní metoda, která baví děti po celém světě. Originální výukové materiály přímo z dílny autorů. Základní výukový set se skládá z pracovního sešitu, zpěvníku s přiloženým CD a příběhové knihy.

Středa 16.00 – 16.45

Discover The World: zážitkový/konverzační kurz pro děti 8 – 9 let. Děti v roli badatelů objevují různá témata. Výuka kombinuje reálný a smyšlený svět. Konverzace v angličtině se objevuje ve všech aktivitách.

Čtvrtek 16.00 – 16.45

Čtvrtek 17.00 – 17.45

Enjoy The Time: zážitková angličtina pro děti 6 – 7 let. Děti jsou prostřednictvím písniček, příběhů a her hlouběji sezamovány s cizím jazykem. Dbáme na poslech a komunikaci v angličtině.

Pátek 15.00 – 15.45

Enjoy The Time: zážitková angličtina pro děti 6 – 7 let.

Pátek 16.00 – 16.45

Discover The World: zážitkový/konverzační kurz pro děti 8 – 9 let.

Místo konání: ZŠ Husova – učebna v přízemí. Začínáme 16. 9. 2019 a končíme 12. 6. 2020.

Výukové materiály: z nakladatelství Oxford University Press a Jolly Learning Ltd

Lektor: všechny kurzy vyučuje lektorka a majitelka studia LilyPond Mgr. Eva Svobodová

Kontakt: studio@lilypond.cz

Přihlášky: přes on-line formulář na www.lilypond.cz