Šablony I

Projekt Šablony I

Od 1. 9. 2016 naše škola realizuje projekt „Projekt Šablony I“ (reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0001978) z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání. Cílem projektu je personální posílení školního poradenského pracoviště a osobnostně profesní rozvoj pedagogů ZŠ i MŠ.

Hlavní podporované aktivity:
1. Školní asistent – personální podpora MŠ.
2. Vzdělávání pedagogických pracovníků MŠ – DVPP v rozsahu 16 hodin Čtenářská pregramotnost.
3. Specifika práce pedagoga s dvouletými dětmi v MŠ.
4. Prevence logopedických vad a problémů komunikačních schopností u dětí v MŠ.
5. Školní psycholog – personální podpora ZŠ.
6. Sociální pedagog – personální podpora ZŠ.
7. Čtenářský klub pro žáky ZŠ.
8. Sdílení zkušeností pedagogů z různých škol prostřednictvím vzájemných návštěv (pro ZŠ).
9. Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ – DVPP v rozsahu 16 hodin Čtenářská gramotnost.
10. Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ – DVPP v rozsahu 16 hodin Matematická gramotnost.
11. Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ – DVPP v rozsahu 16 hodin Cizí jazyky
12. Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ – DVPP v rozsahu 16 hodin Inkluze

Předpokládané ukončení projektu je 31. 8. 2018.