Školní družina na Husově nabízí:

• dobré podmínky pro ranní a odpolední činnost dětí,
  • sportovní a pohybové aktivity v tělocvičně školy,
  • kroužky: sportovní hry, hudebně-pohybový, keramicko-výtvarný, italština, přírodověda hrou, šikovné tlapky (rukodělný kroužek),
  • návštěvy kulturních akcí (výstavy, divadelní představení, kurzy v DDM Junior),
  • sportovní, výtvarné a pěvecké soutěže v průběhu školního roku,
  • každodenní vycházky do okolí školy.
Vychovatelky
Oddělení školní družiny:
Provoz
Platby
Pokyny pro zákonné zástupce dětí
Kroužky školní družiny

Články z rubriky školní družina

Kategorie: Školní družina

Pyžamová párty ve školní družině

V pátek 16.2.2018 si užily děti v družině “Pyžamovou párty”. Všichni se převlékli do vlastního pyžama a prožili odpoledne plné her, radosti a zábavy. A aby to byla správná pyžamová párty, tak byla zakončena odpočinkem a pohádkou.

Žádný komentář

„Popcorn party“ ve školní družině

V úterý 23.1. jsme pro žáky uspořádali v naší tělocvičně „popcorn párty“. Za splněné disciplíny byli soutěžící odměněni slanou odměnou – poprcornem.

Sportovní odpoledne – školní družina

Ve školní družině proběhlo ve středu sportovní odpoledne. Děti si vyzkoušely různé disciplíny, které prověřily jejich zdatnost. Všichni jsme si odpoledne užili, pojdívejte se na fotogalerie zde.

Šikovné tlapky ŠD

V kroužku „šikovné tlapky“ tvořily děti podzimní skřítky „Bramboráčky“. Všem se moc povedli, podívejte se sami.

Provoz ŠD v pátek dne 30. 6. 2017

Ranní družina: 6:15 – 7:40 hod po rozdání vysvědčení: 8:45 – 16:00 hod. Prosíme o včasné vyzvednutí ze ŠD. Pěkné prázdniny přeje kolektiv ŠD.