Zásady ochrany osobních údajů webu zshusovabrno.cz

Kdo jsme

Naše webová adresa je: http://zshusovabrno.cz

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Na webu zshusova.cz nejsou povoleny registrace uživatelů, komentáře, přihlašování na akce, ani uživatelské nahrávání souborů.

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web.

Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Analytika

Používáme standardní statistické nástroje google analytics.

Kam posíláme vaše data?

Statistické údaje jsou zpracovávány službou Google analytics.