Husovka postupně přechází na novou elektronickou žákovskou knížku

Logo portálu Edookit

Nová žákovská knížka na Husovce se blíží!

Již v průběhu příštího týdne dostanou naši žáci na budově Husova do svých školních e-mailů odkaz na svůj účet ve školním online portálu Edookit.

S jeho pomocí si vytvoří nové heslo – a získají přístup mimo jiné i ke svému rozvrhu, předmětům, učivu a mnoha dalším informacím.

Rychlý odkaz na školní portál Edookit najdete již nyní na školních stránkách v pravé horní části pod ikonou sovy. Odkaz vás přivede na přihlašovací stránku, kterou si můžete uložit např. do záložek v prohlížeči. Zájemci mohou při práci se systémem využít také mobilní aplikace. Plně funkční je nyní verze pro Android, velké množství funkcí nabízí také aplikace pro iOS. (Odkazy na portál naleznete také v oddílech menu Pro žáky > Edookit eŽK a Pro rodiče > Edookit eŽK.)

Rychlý odkaz na portál Edookit

Snímek obrazovky 2015-09-03 v 20.17.10

Stejně jako v předchozím příspěvku prosíme rodiče žáků 5. – 9. tříd na Husovce, aby co nejdříve předali svým dětem své e-mailové adresy. Na základě e-mailů budou v průběhu září vytvořeny rodičovské účty. Jak dlouho to bude trvat, závisí jen a jen na Vás. Čím dříve získáme adresy všech zájemců o elektronickou žákovskou knížku, tím dříve budeme moci účty hromadně vytvořit.