Pétanque a úspěchy našich žáků

Žáci naší školy navštěvují pravidelně už od minulého školního zájmový kroužek pétanque v Lužánkách. To, že žáci poctivě trénují a neustále se zlepšují, dokazují i jejich výsledky na dvou turnajích dvojic v Šerkovicích u Tišnova.

Na prvním turnaji 18. června 2016 skončili naši žáci Petr Bejšovec a David Hanák na výborném druhém místě. Na 5. se pak umístila dvojice Jakub Duchoslav a Tony Tieku a o stupínek za nimi pak Honza Botek se Samuelem Novotným.

V neděli 18.9. se Petr Bejšovec s Davidem Hanákem umístili v konkurenci třinácti dvojic opět na skvělém druhém místě, když zvítězili ve všech čtyřech zápasech. Honza Botek s mladším spoluhráčem skončil na krásném 5. místě a Samuel Novotný s Tonym Tiekem na 7. místě. Všichni zúčastnění si odnesli z obou turnajů pěkné ceny.

Jakub Cimala, organizátor kroužku pétanque