HALLOWEEN NA HUSOVCE

Minulý týden, přesněji 1. 11. 2016, se na Husovce konal Halloweenský den. Není žádným tajemstvím, že tuto akci má na starost náš Žákovský parlament.

Už od brzkého rána probíhaly v každé třídě přípravy, zdobení a dozdobování tříd a poslední úpravy masek.  V tento den jste mohli na chodbách Husovky potkat princezny, upíry, nevěsty, zombie, čarodějnice, rytíře a další všemožné filmové a pohádkové postavy.

Prohlédněte si je v naší fotogalerii!

https://1drv.ms/f/s!AuZXMUJqHu9zhVUnsW340tRFKAXm

Jak už to tak bývá, i letos chodila po jednotlivých třídách hodnoticí porota, tentokráte to byla paní psycholožka, Pavla Kremserová a naše paní zástupkyně, Eva Moškvanová. Hodnotily výzdobu tříd, jednotlivé masky, ale i zapojené třídní učitele.

Podle jejich slov bylo letošní hodnocení jedno z nejtěžších, do naší akce se totiž zapojilo 90% žáků a téměř všechny třídy si daly záležet na výzdobě třídy, někteří poctivě pracovali před i po vyučování.

A jak to nakonec dopadlo? Podívejte se na první tři místa:

  1. místo: 5. A – Eliška Vardanová 
  2. místo: 6. B – Eliška Musilová 
  3. místo: 8. A – Vladan Kupsa

GRATULUJEME A TĚŠÍME SE NA DALŠÍ AKCI!