Důležité informace

Nabídky práce (uklízečka a pracovnice do výdejny stravy)

Hledáme na dlouhodobější záskok za nemoc: uklízečku na zkrácený pracovní úvazek (4h)

a pracovnici do výdejny stravy (úvazek 3,75h). Možno spojit oba úvazky do jednoho.

Podmínkou pro práci ve výdejně stravy je zdravotní průkaz. Nástup na obě pozice je možný ihned.

Kontakt: kancelář školy – 605238183

MŠ – Informace o předškolním distančním vzdělávání

Vážení rodiče,

vzhledem k nízkému počtu dětí docházejících do MŠ a plnících povinné předškolní vzdělávání, přechází část vzdělávání na distanční formu výuky. Tato forma výuky se týká dětí, které v současné době nedochází na denní povinnou výuku do MŠ. Zákonní zástupci dětí, kterých se distanční vzdělávání týká, obdrží bližší informace formou SMS zprávy.

Družina on-line

Děkujeme dětem i rodičům za pěkné zpětné vazby na nabídku volnočasových aktivit školní družiny.

Malou ochutnávku přikládáme a těšíme se na další.

kolektiv vychovatelek

ŠD – Dočasně zrušen kroužek Sportovní hry Po 15,00-16,15 hod.

Vážení rodiče,

vzhledem k situaci a omezování ZÚ na školách se kroužek Sportovních her prozatím ruší do 16.10.2020.

O vývoji Vás budeme nadále informovat. Děkujeme za pochopení.

vedení ŠD