The Mixed-up Chameleon-2. A

The Mixed-up Chameleon

Žáci 2. A se realizovali v anglickém projektu s prvky CLIL na téma pohádky „The Mixed-up Chameleon“. Samotná akce začala v hodině anglického jazyka, kdy se žáci pomocí pestré škály herních aktivit seznámili se základní slovní zásobou objevující se v pohádce. Poté si pohádku přečetli, aby se dozvěděli, co se s chameleonem stalo. Celý příběh nezůstal pouze v hodině anglického jazyka, ale pokračoval i v jiných předmětech jako je matematika, čtení, psaní, hudební výchova, výtvarná výchova, pracovní činnosti a tělesná výchova. I přesto, že všechny hodiny byly vedeny v anglickém jazyce, se toho žáci 2. A  zhostili naprosto skvěle jako zkušení Angličané.  To jak se dětem dařilo, a jak si projekt užily, se podívejte do naší fotogalerie. Opravdu to stojí za to.