Úspěch v obvodním kole soutěže ve šplhu

V úterý 10. března vyrazily vybrané děti z druhého stupně na obvodní kolo soutěže ve šplhu. V kategorii mladších dívek se Kamila Sedláčková ze 7. A  umístila na druhém místě a postoupila tak do městského finále, kam ji určitě rádi vyšleme a budeme jí držet palce. Děkujeme za účast v soutěži i ostatním reprezentantům. V kategorii starších hochů to byli: Jirka Joukl z 9. A,  Standa Koudelka z 8. A a Raphael Reutin z 8. B, za starší dívky nastoupily: Veronika Urbánková z 8. A, Viktorie Plšková z 9. B a Beránková Nikola z 9. B, za mladší hochy soutěžili Tomáš a Daniel Majerníkovi ze 6. A a v kategorii mladších dívek naši školu reprezentovaly: Františka Hájková ze 6. A, Anička Brodecká ze 6. A a již výše zmíněná Kamila Sedláčková ze 7. A.