ŠVP JEVÍČKO 2015 4.A+4.B

Škola v přírodě –  Jevíčko 2015, 4. A, 4. B

První den jsme se ubytovali a následně vyrazili na prohlídku do přírody, kde jsme stavěli domečky pro lesní skřítky. Další den nám sice počasí nepřálo, ale my jsme si jej i tak užili. Nazuli jsme gumáky, oblékli pláštěnky a vyrazili do nedalekého sanatoria. V závěru dne jsme se věnovali přípravě masek a převleků na karneval. Večerní program byl pestrý, děti se zúčastnily mnoha soutěží a všichni se ztratili ve víru tance. Ve středu nás čekal celodenní výlet do města Jevíčka. Večer jsme se rozhodli uspořádat šiškovou bitvu v blízkém lese. Následující den jsme prožili sportováním, děti zápolily v mnoha disciplínách a mohly tak získat sladké medaile. Odpoledne jsme se vydali do lesa hledat ukrytý poklad, ke kterému vedla začarovaná cesta plná úkolů a hádanek. Poslední večer na nás čekal vytoužený táborák s hraním na kytaru a zpíváním táborových písní, samozřejmě nechybělo ani opékání špekáčků. Program byl vyplněn humornými scénkami, které si děti samy připravily. A dneska se už všichni těšíme domů, přesto, že se nám tu velice líbilo.

Zdraví čtvrťáci

Taky jsme trochu básnili:

Na škole v přírodě,
je to tady v pohodě.
Je tady sranda
a taky švanda.

Hrajeme tu vybíjenou,
a jde nám to na výbornou.
Ráno se tu učíme,
Když se nám to nelíbí, bučíme.
Píšeme si deníčky,
pro ty svoje mamičky.

Nakupujeme v bufetu.

Hop a už jsme tu (doma).