Soutěž v anglickém jazyce

Žáci druhého stupně měli možnost se zúčastnit školního kola soutěže v anglickém jazyce. Soutěžilo se ve dvou kategoriích – žáci 6.- 7. ročníku a žáci 8. – 9. ročníku. Soutěž byla rozdělena na několik částí – poslech s porozuměním, použití angličtiny, vytvoření krátkého textu na zadané téma a konverzace. Nejvíce bodů v obou kategoriích nasbírali David a Adam Tahovi, kteří však vzhledem k jejich pobytu v zahraničí budou naši školu reprezentovat v kategorii C, určené právě pro tyto žáky. Oficiálním vítězem mladší kategorie se tak stal Andrés Bagár z 6.B před Johankou Fidlerovou ze 7.A, mezi staršími si nejlépe vedl Petr Hanák z 9.B, na druhém místě se umístil Jakub Duchoslav z 9.A. Vítězové obou kategorií budou naši školu reprezentovat v městském kole této soutěže kategorie A. Všem postupujícím blahopřejeme a přejeme mnoho úspěchů v dalším kole.