Malá husovská noc

Čtvrtek 6. dubna byl pro naše čtvrťáky a páťáky zcela mimořádný – na programu byla Malá husovská noc. Všichni jsme se sešli před čtvrtou hodinou odpoledne v prostorách budovy na Husově ulici, kde si každý zvolil program podle svých zájmů. Nabídka byla opravdu pestrá, děti si mohly zasportovat v tělocvičně, připravit pohoštění pro ostatní v naší nové školní kuchyňce, zkoumat záhady přírody, naučit se něco nového na počítači, vyrobit si pěkné velikonoční dekorace nebo poskládat origami, pohrát si s Lego roboty, pocvičit se v angličtině nebo se naučit žonglovat. Večer pak na všechny čekala diskotéka ve školní tělocvičně. Vrcholem celého dne byla pro většinu dětí možnost přespání ve škole společně se svými spolužáky.