OCHUTNÁVKA Z ODPOLEDNÍHO KROUŽKU AJ HROU

Malí angličtináři z odpoledního kroužku „AJ Hrou“ si pro své rodiče připravili ochutnávku písní a básniček, které se během roku naučili. Každá skupinka měla za úkol si vybrat tu, kterou mají nejraději. Ti nejmenší si zahráli na farmáře a neposlušné opičky a zazpívali pro vás písničku „BINGO“ , „FIVE LITTLE MONKEYS“. O trošku starší druháčci zazpívali o tom, jak se mnohdy mohou děti cítit a písničku o jídle s jejich vlastním textem „IF YOU ARE HAPPY HAPPY HAPPY“ , „DO YOU LIKE….?“. Třeťáci se zdatně chopili básničky, ke které si dokonce vymysleli i vlastní choreografii, „FOUR SEASONS“.  A ti nejstarší si  připravili opravdu náročnou píseň z jejich oblíbeného filmu „THE NEVERENDING STORY“. Mrkněte se, jak jsou děti šikovné.