Nové školní prostory na Husovce

Ve středu 3. 10. 2018 byly za přítomnosti místostarostky Brna – střed JUDr. Michaely Dumbrovské a vedoucí odboru školství naší městské části Mgr. Petry Ondrašíkové slavnostně otevřeny nové školní prostory v budově na Husově 17. Zdařilá rekonstrukce proměnila bývalý školnický byt v novou učebnu jazyků, resp. školicí místnost, klubovnu, místnost pro skupinovou práci a relaxaci a úschovnu kol, koloběžek a skateboardů. Součástí zrekonstruovaných prostor je také chodba s moderní kuchyňskou linkou a bezbariérové sociální zařízení. Nové školní prostory budou sloužit nejen našim žákům, ale budou nabídnuty i k pronájmu.

[shareonedrive dir=”F041BDBD30F08D9!19692″ mode=”gallery” viewrole=”administrator|author|contributor|editor|subscriber|guest” downloadrole=”all”]