Organizace posledníého červnového týdne

Milí rodiče,

seznamte se se změnami ve výuce na Husovce v posledním červnovém týdnu 24. – 28. 6. 2019:

Od pondělka 24. 6. do čtvrtka 27. 6. bude vyučování zkráceno – výuka skončí  4. vyučovací hodinou (11.35).

V pátek 28. 6. odejdou děti ze školy po předání vysvědčení, tedy zhruba v 8.45 – 9.30 (záleží, jestli se třída zúčastní rozloučení s deváťáky v aule školy).

Pokud žák obědvá ve školní jídelně, obědy budou v pátek k dispozici v době 11.00 – 12.00.

Pondělí – Probíhá poslední (zkrácený) den výuky a také florbalový turnaj tříd 2. stupně.

Úterý – Odevzdáváme učebnice.

Středa – Předáváme učebnice.

Čtvrtek – Jsou-li všechny úkoly (včetně úklidu tříd) splněny – dopolední výlety tříd.

Pátek – Vydávání vysvědčení, stužkování absolventů, rozloučení. Zveme

zájemce o zhlédnutí rozloučení deváťáků na jejich páteční slavnostní stužkování v 8.00

v aule školy.