Mimořádné opatření – uzavření školy

Vážení rodiče,

jak již jistě víte, Bezpečnostní rada státu rozhodla s účinností od středy 11. 3. 2020 zrušit výuku na základních, středních a vyšších odborných školách. Opatření státu, které je prevencí proti šíření nového koronaviru, platí do odvolání. Zaměstnaní rodiče malých školáků do 10 let mají nárok kvůli hlídání na ošetřovné. Tiskopis žádosti vystavuje škola v úředních hodinách kanceláře na Husově 17 (pondělí až pátek 8:00-10:00 hod. a 13:00-15:00 hod.).

Uzavřena zůstane i školní družina. Obědy žáků byly automaticky odhlášeny. Žáci byli vyzváni, aby si domů odnesli všechny učebnice a výukové materiály. Po dobu platnosti výše uvedeného opatření státu bude výuka žáků probíhat dálkově skrze aplikaci Edookit. Na něj budou učitelé žákům zasílat aktuální učivo a úkoly. Žádáme Vás, abyste společně s dětmi Edookit denně kontrolovali.

Děkujeme za pochopení. Další informace budeme rozesílat přes Edookit.

Mgr. Roman Tlustoš, ředitel školy