Volby a referendum na Rašínce- důležité sdělení pro rodiče

Vážení rodiče,

vzhledem k volbám a referendu, pro které musíme ve školní budově na Rašínově 3 uvolnit 8 tříd volebním komisím, dojde v pátek 7. 10. 2016 k úpravě rozvrhu i provozu školní družiny. Dopoledne si třídní učitelky 1. – 4. tříd nachystaly pro děti náhradní program mimo školní budovu, a výuka v tento den končí ve všech třídách shodně po čtvrté vyučovací hodině, tj. v 11:40 hod. Abychom odpoledne zajistili plynulý chod školní družiny, žádáme Vás, je-li to ve Vašich možnostech, o vyzvednutí dětí hned po vyučování, resp. po obědě. Od 13:30 do 15:00 hod. bude školní družina na vycházce. Kroužky probíhají beze změn. Školní družina končí jako obvykle v 17:00 hod. Děkujeme za vstřícnost a přejeme příjemnou sváteční středu.

Vedení školy