Turnaj v Quoridoru

Se závěrem školního roku jsme také měli vrchol kroužku deskových her – turnaj v Quoridoru. Tato logická hra prověřila mozkové závity všech zúčastněných. Celkem soutěžilo 15 žáků ve 2 věkových kategoriích, do vyřazovacích bojů se po úvodních 3 kolech kvalifikovali vždy 4 nejlepší a ti už soutěžili o medailové pozice. V kategorii starších žáků se parádně předvedly žačky 6. tříd, kterým se podařilo probojovat do finále i přes tuhý odpor svých starších spolužáků ze 7. a 8. tříd.

Finalisté z každé kategorie si kromě dobrého pocitu odnesli stolní či karetní hru. Všem děkujeme za účast a těšíme se na ně na kroužku deskových her, který opět od září budeme otevírat. Nejlepším pochopitelně gratulujeme 🙂

Několik fotografií ze zápolení nalezente zde.