MŠ Jánská – uzavření

Dobrý den,

na základě usnesení vlády s platností od 1. 3. 2021 do 21. 3. 2021 je mateřská škola Jánská 22 zcela uzavřena. Distanční výuka pro děti plnící povinné předškolní vzdělávání bude zajištěna. Každé pondělí v čase 10,00-12,00 hod. si zákonní zástupci vyzvednou pro děti plnící povinné předškolní vzdělávání v MŠ nové úkoly dle týdenního plánu až do odvolání. Rovněž můžete změny v organizaci vzdělávání MŠ a náměty pro práci s dětmi sledovat od pondělí 1. 3. 2021 na webových stránkách školy: zshusovabrno.cz, v aktualitách na hlavní straně nebo v části mateřská škola.

Způsob čerpání ošetřovného najdete na stránkách MZCR nebo na stránkách https://eportal.cssz.cz/web/portal/-/tiskopisy/zoppd.

!!! Nápady a náměty činností jsou určeny pro všechny děti, nejen pro předškoláky !!!

Některé náměty budou čerpány ze stránek https://cz.pinterest.com/ a k tomu je nutné zaregistrování. Na tyto stránky se lze zaregistrovat prostřednictvím vaší emailové adresy.

Přeji Vám pevné zdraví

Martina Klečková

Vedoucí učitelka MŠ Jánská